Транспортно-експедиторська компанія MARKETS GROUP UKRAINE пропонує Вам повний комплекс послуг з організації міжнародних перевезень вантажів, у тому числі морських контейнерних перевезень, міжнародних автомобільних і залізничних перевезень, митне оформлення та експедиторські послуги в українських та іноземних портах, конкурентні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головна наша цінність – професійні та свідомі працівники, які швидко і ефективно вирішать Ваші транспортні задачі будь-якої складності.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте:

- максимально швидке вирішення всіх питань, пов’язаних з поставкою вантажу, а також повне юридичне та митне супроводження процесу.

- організацію поставок Вашого вантажу за призначенням з мінімальними тимчасовими і транспортними витратами;

- висока якість послуг за розумними цінами, тому, тому що наша компанія працює безпосередньо з провідними транспортними компаніям, портами і логістичними центрами як в Україні, так і за кордоном.

Для надання більш детальної інформації про послуги, що надаються нашою компанією, таких як митне оформлення вантажів, експедирування контейнерів, фрахтування контейнерів, пропонуємо Вам подзвонити в наш найближчий офіс. Наші менеджери дадуть відповідь Вам в найкоротші терміни, прорахують митні платежі та нададуть Вам кілька варіантів доставки та митного очищення Вашого вантажу.

З повагою,

MARKETS GROUP UKRAINE