Мультимодальні перевезення

Останнім часом найбільш популярним стає такий напрямок вантажоперевезень , як мультимодальні перевезення , варто відзначити , це пояснюється їх надійністю і зручністю включення в логістичні схеми .

Мультимодальные перевозки

Що ж це таке – мультимодальная перевезення ? Не завжди вантаж можна доставити до пункту призначення за допомогою тільки одного виду транспорту. Наприклад , вантаж доводиться спочатку везти в вагонах до порту , а потім – морем переправляти його на іншу сторону планети.

Це і є мультимодальная перевезення вантажів – транспортування за допомогою декількох видів транспорту , це найбільш складний вид перевезень.

При проведенні мультимодальних перевезень обов’язково слід врахувати :

  • оптимальні схеми та маршрути руху транспорту;
  • час і місце видачі вантажів, їх перевантаження;
  • логістам потрібно забезпечити тимчасове зберігання вантажів , специфічних товарів.

Markets Group Ukraine – це саме та компанія , яка відмінно зарекомендувала себе на ринку логістичних послуг , що володіє величезним досвідом у сфері вантажоперевезень , кваліфікованим персоналом , партнерськими зв’язками з найбільшими іноземними та вітчизняними компаніями- вантажоперевізниками .

Мультимодальные контейнерные перевозки

Мультимодальні контейнерні перевезення

Ми можемо запропонувати Вам: мультимодальні контейнерні перевезення вантажів, ніж позбавимо Вас від всіх складнощів організації перевезень. Наша компанія рада запропонувати Вам такий вид перевезень , як міжнародні мультимодальні перевезення – і доставка вантажів з Азії , Європи , країн ближнього зарубіжжя , а також із США стане ще простіше і зручніше.

Наша компанія здатна взяти на себе всю відповідальність і збереження вантажу, що доставляється . Звертайтеся в Markets Group Ukraine за контактними телефонами:

+38 ( 044 ) 353-58-49

+38 ( 067 ) 399-50-70

Також Ви можете задати будь-яке питання за послугою скориставшись формою нижче :

Ваше имя
Сообщение (обязательно)
Ваш телефон (обязательно)
Ваш E-Mail