Морські контейнерні перевезення

Основна діяльність компанії MARKETS GROUP UKRAINE полягає в організації і здійсненні морських контейнерних перевезень. На сьогодні нами здійснюються морські вантажоперевезення співпрацюючи з такими великими перевізниками як MSC, MAERSK, NORASIA.

Завдяки сформованим стійким і надійним відносин ми маємо можливість запропонувати клієнтам нашої компанії низьку вартість на морські перевезення вантажів , їх доставку та пільгові умови зберігання контейнера в порту призначення.

Здійснюючи міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів, ми постійно залишаємося на зв’язку з клієнтами, які працюючи з нашою компанією, мають можливість постійно мати повну, своєчасну інформацію дат навантаження різних ліній на свої судна, строків подачі контейнера на склад вантажовідправника, місцезнаходження контейнера, як перевантаження в портах, так і на всьому маршруті проходження вантажу.

Ви можете розраховувати на те, що морські перевезення вантажів з Китаю та інших країн Азії та Європи з нами будуть проходити комфортно і оперативно, для цього ми робимо все можливе. Контейнерні перевезення ОдессаИмея ідентифікаційний номер або номер лінійного коносамента, Ви маєте можливість, вже сьогодні, дізнатися місцезнаходження вашого контейнера.

Міжнародні морські перевезення з та на Південно-Східну Азію є пріоритетними напрямками нашого сервісу. Враховуючи вимоги клієнтів, міжнародні контейнерні перевезення, наприклад з Китаю, можуть передбачати так само доставку як від дверей усередині країни відправника, так і від порту відправлення до порту призначення.

Незалежно від умов, за якими Ви працюєте (CIF або FOB), при роботі з нашою компанією, у Вас реально є можливість поліпшити сервіс або вартість на міжнародні морські контейнерні перевезення .

Для цього від вас потрібно дати нам контакти вашого відправника, а далі справа за нашим агентом. З цього моменту морські контейнерні перевезення не будуть для Вас справою, яка ускладнює життя. Весь контроль над процесом відвантаження буде в наших руках – компанія MARKETS GROUP UKRAINE (морські перевезення Одеса). Використовуючи послуги кількох перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення (Україна), ми маємо деякі переваги, маючи можливість вибирати найбільш оптимальні маршрути прямування вантажів. При відсутності на необхідній лінії потрібного обладнання у нас є можливість замінити одного перевізника на іншого без додаткових матеріальних витрат і втрати часу.

Здійснюємо морські контейнерні перевезення Одеса. У найкоротші терміни вирішимо всі питання, що стосуються організації морських перевезень. Забезпечимо повний супровід вашого вантажу. Виконаємо все на вищому рівні! Міжнародні вантажоперевезення – MARKETS GROUP UKRAINE!