Про компанію

Транспортно-експедиторська компанія Markets Group Ukraine пропонує Вам повний комплекс послуг з організації міжнародних перевезень вантажів, у тому числі морських контейнерних перевезень, міжнародних автомобільних і залізничних перевезень, митне оформлення та експедиторські послуги в українських та закордонних портах , конкурентні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головна наша цінність – професійні і свідомі співробітники, які швидко і ефективно вирішать Ваші транспортні завдання будь-якої складності.

Звернувшись до нас Ви отримуєте:

  • максимально швидке вирішення всіх питань, пов’язаних з поставкою вантажу, а також повний юридичний та митний супровід процесу.
  • організацію поставок Вашого вантажу за призначенням з мінімальними тимчасовими та транспортними витратами;
  • високу якість послуг за розумними цінами, тому, що наша компанія працює безпосередньо з провідними транспортними компаніями, портами та логістичними центрами як в Україні, так і за кордоном.

Для надання більш детальної інформації про послуги , що надаються нашою компанією, таких як: митне оформлення вантажів, експедирування контейнерів, фрахтування контейнерів, пропонуємо Вам звернутись в наш найближчий офіс. Від наших менеджерів Ви отримаєте відповідь за найкоротші терміни, вони прорахують митні платежі та нададуть Вам кілька варіантів доставки та митного очищення Вашого вантажу.

З повагою, співробітники компанії Markets Group Ukraine