Контейнерні перевезення з Одеси

Порт в Ильичевске

Компанія Markets Group Україна надає послуги в сфері транспортування вантажів морем , а саме – контейнерні перевезення з портів Одеси та Іллічівська.

Окремо варто відзначити морські перевезення з порту Одеси , що набирають останнім часом все більшої популярності. Такий вид транспортування в наш час користується все більшим попитом.

Морські контейнерні перевезення з порту Одеси мають набір безсумнівних переваг . Вантаж завантажується в контейнер один раз , після чого не потрібно його перевантаження ( що безсумнівний плюс при мультимодальних перевезеннях ) . Обсяг вантажів необмежений, за допомогою контейнера можна перевезти практично будь-який вантаж , а сам контейнер зручний у транспортуванні.

Морські вантажоперевезення з Одеси вигідні у фінансовому плані , адже в Одесі знаходиться великий торговий порт міжнародного значення , де вихід до Чорного моря відкриває можливості перевезення вантажів у будь-яку точку планети. Вартість транспортування вантажів морським шляхом істотно нижче інших видів перевезень.

Завдяки команді кваліфікованих співробітників і партнерським відносинам з провідними транспортними компаніями доставка вантажів з нашою компанією відбувається в найкоротші терміни , при цьому не страждає якість і безпеку транспортування .

Порт в Одессе

Якщо вам необхідно налагодити морські перевезення з Одеси , то ставши клієнтом компанії Markets Group Україна , отримаєте такі переваги:

  • вигідні умови угоди;
  • індивідуальний підхід в роботі з клієнтом;
  • можливість відстежувати маршрут проходження вантажу на всьому відрізку шляху ;
  • висока якість транспортних послуг.

Вибирайте компанію Markets Group України !